esmaspäev, 8. detsember 2014

Andja saab alati saajast rohkem...

Et toiduprojektid on nüüdseks tehtud, postitused  ja iga kooli videofilmid on toidublogis üleval....hakkan  selle teemaga otsi kokku tõmbama.
Toiduprojektid on nüüdseks lõpule jõudnud.  Ka tahvelarvuti on teinud tublit tööd.

Sel nädalal käisin kõik toiduprojektis osalenud 21 kooli läbi ja tänasin projektis osalemast ja kinnitasin oma tänu ka kirjalikult ehk tänukirjaga.
Iga toiduprojektis osalenud kool sai tänukirja.

21 tänukirja, mille kujundamiseks ja printimiseks kulus raamatujagu muljeid ja vaaditäis energiat...:)

Iga kool sai tänutäheks ka pildimeenutuse oma läbiviidud toiduprojektist. Pildifailid saatsin Eestisse, pildid on prinditud Eestis ja saadetud siis siia tagasi!

Tänutäheks

Vastuvõtte oli direktorie ja õpetajate poolt väga erinevaid. Mõnes koolis valasime tüdrukutega pisaraid ja jätsime väga emotsionaalselt hüvasti, ühes koolis organiseeris direktor kohtumised kõikide klasside õpilastega eraldi, saime veel juttu rääkida, neile "Õpi-õpi-hoolega-siis-saad-kohvi-koorega" sõnad pealeloetud ja hariduse tähtsust rõhutatud, pilti tehtud; ühes koolis aga nägin direktorit tunnis magamas, loomulikult oli häbi tal....ja suurest segadusest ei osanud ta vist tänukirja ja Mondo meenet kätte saades muud öelda, kui et tahab koolile arvuteid....klassitäis....Mondo poolt....Väike selgitustöö ja minek, järgmissse kooli.
Dasabligo JHS toiduprojektijuhiga

Leia pildilt Liina

Mõlemal pisarahelk silmas....

Tere-tere! Toma-toma!

Kooli, mille lastega kõige rohkem siiani kolme kuu jooksul olen tegelenud (regulaarsed lugemis- ja kirjutamistunnid, õpetajate tunnivaatlused enne ja pärast minu koolitust jne), direktor ütles, et kirjutab Mondole....et nad mu tagasi saadaks....sooje sõnu leidus paljudel ja seda on ütlemata hea kuulda. Tunnen, et olen panustanud neid sõnu väärivalt. Südamega  tehtud töö on end südamest tulevate tänusõnadega ära tasunud.

Zopeliga kooli direktor on oma kooli õpilaste väljaprinti nähes rõõmus

Oma kooli toiduprojekti juhi Rafiatuga

Kongo kooli direktor Agnes lubas Mondole kirjutada ja mind tagasi paluda...Soe ja armas inimene...

Gane-Asonge koolidirektor tänukirja vastuvõtmas

1 kommentaar :

  1. Eemalseisjana arvan, et oled tõesti väga tubli. Neil hetkil, mil olen ise õnnest nutnud, arvasin seda enda kohta nii kui nii. https://www.youtube.com/watch?v=6yPkbhFQIfw

    VastaKustuta